chovateľská stanica britských krátkosrstých mačiek


O NÁS


Vitajte na stránkach našej malej rodinnej chovateľskej stanice Britskych mačiek EMAN´S REGNUM*SK

V roku 2008 sme boli ako chovná stanica zaregistrovaní na SZCH v Bratislave ako člen FIFe.

Špecializujeme sa na chov Britských krátkosrstých mačiek len s preukazom pôvodu. Tento preukaz Vám zaručí, že mačiatko narodené v našej CHS je zdravé a zodpovedá plne svojej rase a typu. Naše mačky sú testované negatívne na FeLV, FIV a sú pravidelne aj očkované. Mačičky žiju s nami v rodinnom dome, kde majú voľný prístup do všetkých miestností vrátane spálne. Majú aj svoju mačaciu miestnosť, kde sa môžu stiahnuť v prípade potreby. Mačičky máme z vynikajúcich chovateľských staníc, majú v rodokmeni úspešných rodičov a prarodičov s excelentnými výsledkami na výstavách.

Britské krátkosrsté mačky sú neuveriteľne milé, vyrovnané a pohodové typy. Ich krátka hustá srsť je nenáročná na starostlivosť. Typický výzor plyšového macíka vás určite dostane. Ich telo je mohutné a svalnaté, končatiny sú silné a krátke s pekne zaokrúhlenými labkami. Vyskytujú sa v rôznych farbách a farebných kombináciách, ale mne učarovali farby modrá, lilavá a bicolor.

Naše mačky majú len tú najlepšiu starostlivosť. Kŕmime veľmi kvalitnými granulami a konzervami( Royal Canin, Feline Porta 21, Applaws) a taktiež surovým hovädzím mäsom, ktoré musí byť riadne premrazené. Ako doplnok dávame smotanu, syry a vitamínové pasty. Najdôležitejšia však je láska k našim milášikom, ktorej je u nás vždy dosť a na odplatu nám oni dávajú nádherné chvíle a nezabudnuteľné momenty

 

:: späť ::

Copyright © 2012 Eman´s Regnum. All Rights Reserved | Design, update : Nikola Arcanidu