chovateľská stanica britských krátkosrstých mačiek


NOVINKY


16.03.2014
Po dlhšej pauze a viacerých pokusoch našich mačičiek sa dnes našej Nelli – Aretha´s Ornella Muti v.Wernerwald narodili mačiatka. Máme 2 krásne mačiatka, 1 chlapčeka a 1 dievčatko. Viac info a fotky TU.

2014
Prišli nám správy a fotky od našich odchovancov z nových domovov. Mačiatka z vrhu „C“ sú v Rakúsku, vo Viedni a majú sa vynikajúco. Sú rozmaznávané a majú super parťáka Whiskey-ho

Nasa Bellgravia našla tiež vynikajúci nový domov vo Viedni a nielen jej noví majitelia, ale aj ich susedia sú ňou úplne nedšení. Ja som rada, že Belgi sa zbavila stresu, ktorý mala doma a môže žiť pokojný život gaučovj maznáčky

04.03.2013
Výstavy v Rakúsku: 09. a 10. 02. 2013 v Hollabrunn, 23. 02.2013 v Stockerau
Zúčastnili sme sa Výstavy v Rakúskych mestách Hollabrunn, dva dni, /poriada klub KKO /a Stockerau, jeden deň, /poriada klub OVEK/. Obe výstavy boli veľmi vydarené, stretli sme sa s mnohými priateľmi a známymi.
Veľmi sa teším, že náš nádejný kocúrik Uspeh Revival dostal vynikajúce posudky. Bol prvý krát v otvorenej triede a dostal 3 x CAC, čím dostahol v 10 mesiacoch titul CHAMPION !! V Hollabrunn sme dostali od pána Ad de Bruijn aj ocenenie BEST IN VARIETY a nomináciu do BIS.
Som veľmi hrdá na nášho kocúrika a nesmierne šťastná je aj jeho chovateľka Svetlana, ktorej patrí veľká vďaka za dôveru, ktorú vo mňa vložila. Uspeh je úžasný kocúrik a všetci ho veľmi ľúbime.

16.11.2012
10.11.2012 - Medzinárodná výstava mačiek vo Viedni
Zúčastnili sme sa výstavy vo Viedni. Výstava bola veľká, pretože tam boli aj psikovia a aj program bol bohatý a mnohokrát aj veľmi hlučný. Niektoré mačičky boli z toho dosť nervozne. Bola to zároveń prvá výstava našej malej princezničky Zhengy. Malá bola veľmi uspokojivo ocenená pánom Ad de Bruijn a dostala V2. Zhenga je este stále vo vývoji, ale je to veľmi sľubná mačička a má veľký potenciál. Bola som rada, ze Zhenga zvládla výstavu vynikajúco, bez stresov a celý čas sa neúnavne v klietke s niečím hrala, takze mnohokrát zaujala aj okoloidúcich. Naša druhá mačička Nelli dosiahla vynikajúci výsledok, posudok s V1 a nomináciu do BIS.

02.11.2012
27. - 28. 10. 2012 - WORLD CAT SHOW 2012, Zagreb, Croatia
Zúčastnili sme sa na prestižnej súťaži – Svetovej výstave mačiek – Výstava bola veľmi zaujímavá, vynikajúca atmosféra, zaujímavý program a množstvo krásnych mačiek.
Zúčastnili sme sa s našou mačičkou Bellgraviou, ktorá súťažila v otvorenej triede. Mali sme veľmi tvrdú konkurenciu. O to viac nás tešil prekrásny posudok a Ex1.
Tešili sme sa spoločne s kamarátkami Ivetkou /Special Edition, SK/ a Renatkou /Rendy cat, CZ/, ktoré boli so svojimi mačičkami takisto veľmi úspešné. Ďakujem im za úžasnú spoločnosť a super zážitky.

21.09.2012 - Spustili sme novú verziu našej webovej stránky a dúfame, že sa vám bude páčiť.
Prajeme Vám príjemné chvíle pri prehliadaní. Určite veľmi poteší Váš príspevok do Knihy hostí.

Jul 2012 - priviezli sme si z renomovanej chovnej stanice, z Ruska nášho vysneného kocúrika. Vola sa Uspeh Revival, je to britská modrá krátkoststa. V rodokmeni má chovné stanice so zvučnými menami Roxera, von Luanda, Britz, Kaloofa. Sme veľmi zvedaví na jeho další vývoj.

05.05.2012 - boli sme na medzinárodnej výstave mačiek v Brne s Bellgraviou. Táto výstava bola výnimočná, pretože sa zároveň s výstavou konal aj WCC /world cat congres/ a boli tam posudzovatelia z celeho sveta /Australie, Juž.Afriky, Ameriky a pod./ Naša Bellgravia dostala od pani posudzovatelky z Australie vynikajúci posudok, veľmi sa páčila a dostali sme V1. konkurencia však bola velmi veľká a posudzovateľom sa viac páčili mačičky ktoré sa v ich krajinách viac vyskytujú, t.j. barmské, perzske, maine coon, abesínske apod. Ale mali sme veľmi príjemné a zaujímavé zážitky a stretli sme veľa kamarátov a známych.

21.04.2012 - po dlhsej pauze sme znova vyrazili na výstavu. Tentokrát do rakúskeho Wiener Neustadt. Zobrali sme našu dospievajúcu hviezdičku Bellgraviu. Bola este stale v triede mačiat do 10 mes. belgi dostala krasne ohodnotenie od pana Ad de Bruijn, velmi chválil najmä jej farbu očí a vynikajúcu kvalitu srsti. dostali sve V1 a NOM do BIS.

:: späť ::

Copyright © 2012 Eman´s Regnum. All Rights Reserved | Design, update : Nikola Arcanidu