chovateľská stanica britských krátkosrstých mačiek


MAČKY

CH Aretha´s Ornella Muti v. Wernerwald*D

Dátum narodenia: 28.05.2010

EMS: BRI g


Otec: CH Sir Luciano Pavarotti v.Wernerwald, BRI a

Matka: Aretha Franklin v.Tegernsee, BRI g


Krvná skupina: B

Testy: FIV, FeLv, FIP negativne, PKD neg.

RODOKMEŇ

Sme veľmi radi, že sme si mohli v lete 2010 priviesť domov krásnu mačičku s výborným rodokmeňom z CHS v.Wernerwald od pani Kerstin.

Nelli, ako túto mačičku doma voláme, má krásnu svetlučkú modrokrémovú farbu, hustú srsť, mocné nohy, nádherný guľatý široký chvostík a veľké guťaté očká. Je to veľmi hravá a živá mačička, ale maznať sa príde len veľmi výnimočne. Doma je veľmi sebavedomá a veľká individualistka. S ostatnými mačkami nemá žiadne problémy a v kolektíve je nekonfliktná. Rýchlo si zvykla aj na našich psov a oni na ňu.

Nelli, už ako veľmi mladá mačička, sa stala mamou nášho dlho očakávaného vrhu "B". Vznikajúco a vzorne vychovala 6 mačiatok. Aj napriek počiatočným obavám a náročnému pôrodu to zvládla s mačiatkami na jedničku. Boli sme na ňu veľmi hrdí.

NL*Siemagic´s Zhenga Girl

Dátum narodenia: 06.07.2012

EMS: BRI a


Otec: Britica Magnifico Baileys, BRI a

Matka: SieMagic's Quinta da Sophia, BRI g


Krvná skupina: ..

Testy: FIV, FeLv, FIP negativne, PKD neg.

RODOKMEŇ

Zhenga je naša nová mačička do chovu. Som nesmierne šťastná, že som si vybrla práve Zhengu. Je veľmi krásna, má vynikajúcu kvalitu srsti, svetlomodru farbu, krásne guľaté veľké očká a milý a priateľský charakter. Zhenga je veľmi sľubná mačička, z vynikajúcej Chovnej stanice Siemagic´s. Má hviezdny rodokmeň. Týmto chcem veľmi pekne poďakovať pani Sieneke za dôveru, že mi jej zlatíčko zverila.
S našimi ostatnými mačkami, hlavne kocúrikom Uspehom sú už nerozluční kamaráti, čomu sa obzvlášť teším.

Belgravia of Eman's Regnum*SK

Deń narodenia: 08.07.2011

EMS: BRI a 03


Otec: IC Nabucco von Ronda*DE

Matka: Aretha´s Ornella Muti vom Wernerwald*DE


Krvna skupina: A

FIV, FeLv, FIP negativne

RODOKMEŇ

Belgi je mačička z nášho odchovu, z vrhu „B“. Už od maličkého mačiatka sme vedeli, že zostane doma. Boli sme nadšení jej krásou. Zdedila po rodičoch veľa pozitívnych vlastností.

Má výborné rozloženie farieb, hustú srsť s podsadou, neuveriteľne krátky a hrubý chvostík, krátke a mocné nohy. Je sebavedomá, a snaží sa získať vždy všetko len pre seba. Sme velmi zvedaví na jej další vývoj.

Bellgravia je od januara 2013 kastrovana.

:: späť ::

Copyright © 2012 Eman´s Regnum. All Rights Reserved | Design, update : Nikola Arcanidu