chovateľská stanica britských krátkosrstých mačiek


KOCÚRI

IC NABUCCO VON RONDA*DE

Dátum narodenia: 30.04.2008

EMS: BRI c 03


Otec: Katrin's Foxi Roxi*RU, BRI c 03

Matka: Evita vom Tippelsberg, BRI j


Krvná skupina: A

Testy: FIV, FeLv, FIP negativne, HCM no sign : 9.jul 2013 MVDr.Fico

RODOKMEŇ

BUKO je proste môj miláčik. Má neuveriteľne priateľskú, milú a prítulnú povahu. Je nekonfliktný, nemá problém v mačacej komunite a vôbec neznačkuje. Rád spáva so mnou v posteli a chráni si svoju paničku pred ostatnými „votrelcami“.

Na výstavách sa posudzovateľom vždy veľmi páči. Dosiahli sme s ním titul Interchampion. Buko však výstavy vôbec nemá rád. Nieje agresívny, skôr je hanblivý a veľmi tam trpí. Nabucco je otcom nášho dlho vysnívaného nádherného „B“ vrhu.

IC USPEH REVIVAL*RU

Deń narodenia: 18.3.2012

EMS: BRI a


Otec: Britz Brixton Riot*AU, BRI a

Matka: Ricarda Roxera*LV, BRI c


Krvna skupina: A A(b)
FIV, FeLv, FIP negativne, s očkovaním na FeLv
PKD neg.

RODOKMEŇ

Sme veľmi radi, že sme si mohli do našej chovnej stanice priviezť kocúrika, ktorý bude pre nás určite veľkým prínosom v chove. Uspeh pochádza z CHS Revival od pani Svetlany Sergeevy.Týmto ďakujeme Svetlane za jej dôveru, ktorú určite nesklameme.

Má vo svojich líniách také mená ako Roxera, von Luanda, Britz a Kaloofa. Posledné dve CHS pochádzajú z Austrálie, odkiaľ je aj otec Uspeha.

Kocúrik je veľmi nádejný. Má krásny svetlo modrý kožúšok, kratučkú srsť, mocné nohy, krátky veveričkovský chvostík a užasné otvorené guľaté očká. Okrem toho ma neskutočne milý temperament a jeho pradenie nemá konca.

:: späť ::

Copyright © 2012 Eman´s Regnum. All Rights Reserved | Design, update : Nikola Arcanidu