chovateľská stanica britských krátkosrstých mačiek


Informácie o kúpe


Naším cieľom je odchovávať kvalitné britské krátkosrsté mačky, zodpovedajúce štandardu a typu. Všetky naše mačiatka sú chované s veľkou láskou, a môžu ísť len k ľuďom, ktorí ich budú milovať, poskytnú im adekvátnu veterinárnu starostlivosť a budú ich držať jedine vo vnútri. To platí pre mačiatka, ktoré idú na domácich miláčikov ako aj tie, ktoré po dohode predáme na chov. Všetky mačiatka dostávajú preukaz o pôvode. Tento preukaz nikoho nezaväzuje ku chovu, alebo k výstavám, len zaručuje príslušnosť k danému typu a plemenu.

Mačiatka predávame na chov len výnimočne a po dohode.

Mačiatka odchádzajúce do nových domovov sú plne socializované, zvyknuté na ľudí aj psikov. Sú 2x očkované, 3x odčervené, začipované, vedia používať mačací záchodík, škrabadielko a sú zvyknuté na chod domácnosti. Súčasťou kúpy mačiatka je Kúpno-predajná zmluva. Pri odchode dostanú malú výbavičku s jedlom na ktoré sú zvyknuté, petpas

Osobitnou kapitolou je cena. Táto sa možno niekomu zdá vysoká. Tu apelujem na lepšie zváženie pred kúpou mačiatka z riadne zaregistrovanej chovnej stanice. Naše mačiatka a ich rodičia sú pod neustálou veterinárnou kontrolou, sú nadštandardne zaočkované proti zákerným mačacím chorobám. Toto sa samozrejme odrazi v cene. Takúto starostlivosť a očkovania mačky od iných tzv „chovateľov“ nedostávajú. Nedostatočné očkovanie môže zapríčiniť, že vám mačiatko už po krátkom čase doma môže chudorlaviet a vážne ochorieť, čo je spojené následne s nespočetnými drahými návštevami veterinárneho lekára a môže skončit v najhoršom prípade uhynutím milovaného zvieratka. Okrem toho mačiatka z malej rodinnej CHS ako je naša sú aj našimi „zverencami“ do konca života, teda garantujeme doživotný poradenský servis pre každé mačiatko z našej CHS.

Mačiatka od nás odchadzajú najskôr po 12-tich týždňoch, kedy sú už plne samostatné, vedia samy papať, chodiť na toaletu a sú teda pripravené odísť do nového domova. VŠETKY mačiatka majú preukaz pôvodu a súčasťou je aj Kúpno-predajná zmluva, ktorá zaručuje korektné vzťahy. Zmluva zaväzuje nového majiteľa mačiatka ku kastrácii, v pripade, že mačiatko je kúpené na domáceho maznáčika.

V prípade vážneho záujmu Vás radi prijmeme na nezáväznej návšteve u nás doma, aby ste si urobili obraz o našom chove a mohli zvážiť prípadnú kúpu.

 

:: späť ::

Copyright © 2012 Eman´s Regnum. All Rights Reserved | Design, update : Nikola Arcanidu